Klientské reference
FK-1

Jakubovy služby jsem využil při komplikované a rizikové koupi nemovitosti v exekuci, ve které vystupovalo několik účastníků, byl ohromný tlak na čas a hledání kompromisu mezi smluvními stranami, věřiteli, českým právním a exekučním řádem se jevilo jako něco nereálného. Jakubovi se po celou dobu vyjednávání dařilo přicházet s návrhy a řešeními, která minimalizovala rizika strany kupujícího a zároveň byla tolerována ostatními účastníky celého procesu. Výsledkem byla smlouva akceptována všemi stranami. Kreativita, flexibilita a lidskost. Ještě jednou děkuji za pomoc při úspěšné realizaci životní investice. 

Filip K.

KA-2

Oceňuji vysoce profesionální přístup, flexibilitu a empatii vůči klientovi. Se službami jsem byla bezvýhradně spokojena a mohu dále jen doporučit. Na tuto advokátní kancelář bych se určitě obrátila znovu.

Kateřina A.

PJ-3

Advokátní kancelář Mgr. Ing. Zubáně zastupuje naši společnost především v oblasti soudních sporů a vymáhání. Na spolupráci oceňujeme především pečlivost a vysoké nasazení s kterým ke každému případu přistupují. Se službami jsme dlouhodobě velmi spokojeni a spolupráci můžeme vřele doporučit.

Petr Jonák,
vedoucí právního oddělení Colonnade Insurance S.A., organizační složka

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!